השתלת שיניים

לשיניים חזקות ובריאות יש חשיבות רבה מבחינה בריאותית ואסתטית. שיניים תותבות נשלפות אינן נותנות חלופה מספיקה לשיניים הטבעיות ולכן רבים בוחרים לא להתפשר ולעבור השתלת שיניים. השתלה בשיטה המסורתית דורשת כמות מספיקה של עצם שתעגן את השתלים.

למטופלים שאצלם כמות העצם אינה מספיקה נעשית השתלת עצם, תהליך מורכב בפני עצמו. פיתוח חדש מאפשר השתלות שיניים ללא עצם בדרכים עוקפות אך שלא מתפשרות על חוזק השתל ויציבות השיניים.

טיפול קל יותר ותוצאות טובות לא פחות 
השתלות שיניים ללא השתלות עצם מאפשרות לקבל את אותה תוצאה בתהליך קל יותר עבור אלה שאצלם חסרה עצם. בשיטה המסורתית נעשית במקרים כאלה השתלת עצם- השתלת חומר דמוי עצם המעבה את הלסת. זהו ניתוח בפני עצמו וניתן היה לבצע את השתלת השיניים רק לאחר תהליך החלמה ארוך ממנו.

הדבר מעכב מאוד את התוצאה שהמטופל מחכה לה: שיניים תותבות קבועות או כתרים קבועים. בהשתלות שנעשות ללא השתלת עצם כל התהליך, כולל הרכבת שיניים זמניות על גבי השתל נעשה ביום אחד.

איך זה אפשרי?
נשמע שכמות מספיקה של עצם היא באמת תנאי הכרחי לכך שהשתל יהיה יציב וחזק. איך אפשר לדלג על השתלת העצם במקרה שכמות העצם היא מעטה באזור מסוים? דר' רביע האני, מומחה בהשתלות שיניים, כולל השתלות שנעשות ללא השתלת עצם, מסביר שישנן היום מספר דרכים לעקוף את הצורך בעצם.

צריכים השתלת שיניים?

נאמר לכם שנדרשת השתלת עצם כדי לבצע את הפעולה?

אנחנו במרפאת דר' רביע האני מתמחים ומיומנים באפשרויות השתלה אחרות החוסכות השתלת העצם.