שתל בייקון

שתל בייקון הוא למעשה שתל קצר אשר מספק אלטרנטיבה יעילה למקרים של חוסר עצם ולטיפולי הרמת סינוס. שתל שנטלי הוא בורג העשוי מטיטניום אשר מוחדר אל עצן הלסת ועליו מולבש הכתר. אורך שתל סטנדרטי הינו כ – 10 מ"מ ובמצבים בהם המטופל סובל מחוסר עצם, הרי שניתן לבצע הליך טיפולי מורכב של השתלת עצם או רמת סינוס ובמצבים קיצוניים של חוסר עצם, ניתן לעשות שימוש בשתלים קצרים מסוג שתל בייקון.

שתל בייקון – שיטת טיפול חדשנית ויעילה להשתלות שיניים
מדובר בטכניקה ושיטת טיפול חדשנית הדורשת מומחיות גבוהה, אצלנו במרפאת ד"ר האני רביע תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי אתם נמצאים בידיים המקצועיות והטובות ביותר. אנו מתמחים בטיפולי השתלת שיניים ללא עצם בהוד השרון ומספקים מגוון שירותי השתלת שיניים ללא עצם בכפר סבא ובאזור השרון. שתל בייקון פותח על ידי חברה אמריקאית והוא מציב אפשרויות חדשות בידי הרופאים כאשר בשנים האחרונות השימוש בטכניקה של שתל בייקון הולכת וצוברת פופולריות ומציגה תוצאות יעילות וטובות.

שתל בייקון מבוסס על עיקרון של שטח פנים במקום אורך. אחיזתו בעצם הינה חזקה נוכח רוחבם המאפשר ביצוע השתלות שיניים גם במצבים בהם הסינוס נמוך או כאשר העצבים בלסת התחתונה קרובים מאוד לפני השטח.

מגוון טיפולי השתלות שיניים באזור השרון בטכניקות מתקדמות לתוצאות מעולות!
התקנת שתל בייקון חוסכת את הצורך בהליך הרמת סינוס וכן בתהליכים כירורגיים אחרים ואחוז הצלחת הטיפול הינו גבוה ואינו נופל מזה שבשימוש בשתלים רגילים. ד"ר האני רביע הינו רפואה מומחה ומוסמך בתחום רפואת השיניים ובעל ניסיון עשיר והכשרות ברמה בינלאומית. מרפאתנו מספקת טיפולי השתלת שיניים ללא עצם בהוד השרון , השתלות שיניים בכפר סבא, השתלות ללא עצם הכפר סבא והשתלות ללא עצם בהוד השרון וזאת תוך שימוש בטכניקות ובטכנולוגיות המתקדמות והחדשניות ביותר בעולם רפואת השיניים.

אנו מקפידים על איכות ומקצועיות וכן על יחס ושירות אדיב ואישי. גם אם המונח השתלות שיניים נשמע מאיים ומעורר חשש, מרגע שתיכנסו בדלת מרפאת ד"ר האני רביע, תחושו מיד  באווירה נינוחה וביתית ותדעו כי אתם בידיים טובות ומקצועיות.